Hakkımızda

Poyraz A.Ş. 1986 yılında kurulduğunda Türkiye'de tekstil sektörü henüz gelişmekteydi.Tekstil yan sanayi ürünleri yurtdışından sağlanmakta ve kalite düşüklüğü yaşanmaktaydı.Bu gereksininim sektörün gelişmesiyle birlikte daha da arttı. O yıllarda büyük yatırımlar yaparak üretime geçen Poyraz A.Ş. 28 yıllık tecrübesini yeni teknolojiler ile destekleyerek tekstil ve birçok sektörde hizmet vermeye devam ediyor.

 

Poyraz A.Ş. yetişmiş ve uzman personeliyle tüm sektörün her türlü aksesuar gereksinimini bünyesinde üretiyor, müşterilerine tek elden tüm kolaksiyonlarını yaratma imkanı sunuyor. Bu sebeple gerek yurtiçi gerek yurtdışı müşteri portföyümüzü gün geçtikçe arttırıyoruz. 5 kıtada 20'ye yakın ülkeye servis sunuyoruz.

 

İlkemiz; Çözüm odaklı olup, müşterilerimizin isteği doğrultusunda ürünlerini zamanında ve kontrollü bir şekilde teslim etmektir.

Her departmanında kaliteli ve zamanında üretim yapmayı ilke edinen sizlerin mutluluğunu ve memnuniyetini ön planda tutan Poyraz A.Ş. uzun yıllar size hizmet vermeye devam edecektir.