ÜRÜNLERİMİZ

DOKUMA

Jakarlı etiket tekstil sektörünün en önemli yan ürünlerinden olan işaretleme, marka belirtme ve kullanma talimatı içeren dokuma etiketleri üretmektedir. Yıpranmaması, renklerinin solmaması, akmaması ve tekstil ürününün kullanıcısını rahatsız etmemesi gibi özellikleri ile vazgeçilmez bir yan ürün ve aksesuardır. Jakarlı etiket Poyraz tesislerinde bilgisayarlı ön hazırlık ve desen aşamasından sonra, kontrolü ve üretimi bilgisayarlı, teknolojisi yüksek makinelerle yapılmaktadır. Farklı iplik renk seçenekleri, formatları ve kalitesi ile sektöre yeni açılar kazandırır.

Atölyemizde; 

Saten jakarlı dokuma ürünleri, Tafta jakarlı dokuma ürünleri, Beden etiketleri, Yıkama talimatları, Süs ve marka etiketleri, Fermuar elcikleri, Şeritler, Şişme, tüp ve yastık etiketler, Özel sim şerit etiketler, Ultrasonic kesim, Katlama ve ütüleme, Pikolu özel kesim etiketler yapılabilmektedir.

DAR DOKUMA

Poyraz jakarlı dar dokuma atölyelerinde tekstil sektörünün tüm gereksinimlerini karşılayabilecek özel dar dokuma ürünleri üretilmektedir. Yeni kuşak bilgisayarlı dar dokuma makineleri ile kaliteli aksesuarlar elde edilmektedir. Oldukça  geniş bir alana seslenen dar dokuma ürünleri ile Poyraz, tekstil sektöründe bu alana yetişebilecek kapasite ve birikime sahiptir.

Atölyemizde;

Jakarlı şerit ve lastikler, Dar dokuma şerit etiketler, Lastik, Biye, Ekstrafor, Ayakkabı bağı, Saten ve polyester kurdela, Jakarlı kordonlar üretilmektedir

 

 

NASIL ÇALIŞIR?
Ürünleri